KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7842168
*
nr 784 2168
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Michael Qvarsebo (f. 1945), 1983, 27x17
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 oktober 2012
kl 18:39:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/10 13:44:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik michael qvarsebo svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9266 Oljemålning
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. "Gränd". Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:56
*
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
nr 784 2168
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Michael Qvarsebo (f. 1945), 1983, 27x17
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 oktober 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/10 13:44:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik michael qvarsebo svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9266 Oljemålning
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. "Gränd". Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:56